write my essay for me
GO TO...

Modele de avize

Posted in: Uncategorized
Tags:

Avizeler Günümüzde Teknolojik gelişmeler Ile birlikte okuyuş seçenekler ve Modeller Ile üretilmekte ve sunulmaktadır. Avize Satın almak istediğinizde hesaplı avizeler Ile boğulma Araştırma yapıldığı Kadar Avize modelleri ve bunlarda kullanılan ampuller Ile boğulma de değerlendirme yapılmalıdır. Markaların bizlere sunduğu onlarca Avize seçeneğinden Hem en Uygun Hem de en uyumlu olanları edilen etmelisiniz. Avize Satın aldığımızda aklımıza ilk gelen Soru “avizeler nasıl takılır?” sorusudur. Avize takma işleminden önce gerekli Güvenlik önlemlerinin Alınması gerektiğini aklımızdan çıkarmamalıyız. Avize gerektirir kısmına gelen elektriğin kesilerek montajın güvenli şekilde yapılması gerekmektedir. Avize ve aplik modelleri Ile boğulma olarak yapılacak montajda öncelikle sabitleme işlemi yapılmalıdır. Daha Sonrasında Elektrik bağlantıları yapılarak gerekli izolasyon yapılmalıdır. Bu işlemler Sonrasında avizenin kontrollerinin ardından kullanıma Hazır Hale getirilebilir. Avize montajında Güvenlik öncelikli olmalı. Bu nedenle salon avizeleri Monte edilmeden önce Salona giden Elektrik akımının sigortadan kesilmesinde Yarar var. Eski avizeyi çıkardıktan sonra Yeni avizenin kabloları tavanda bulunan kablolar Ile birleştiriliyor.

Avizenin şarjlı tornavida Ile Tavana sabitlenmesiyle de montaj işlemi tamamlanmış oluyor. Iki çözümden Biri genellikle i`se Yarar. Alçıpan tavanlarınız Varsa, Bir Elektrik teknisyeni gerektirir kutusunu masanın üzerinde ortalamanın üzerinde Hareket ettirebilir. Bu, Basit Bir İşlem değil, aynı zamanda tavandaki Eski deliğin üzerine sıvanması da gerektirir. Beton tavanlara sahipseniz, Avize tablonun ortasından geçebilir. Bu, gerektirir kutusundan kùp kancasına kordonların askıya Alınması için masanın üzerine Bir kancanın ortalanması anlamına gelir. Kablonun görünümünü gizlemek için tavanda Bir de IPI saklayabilirsiniz. Bir yemek salonunda AMAC, ışık kaynağından parlamayı yakalayamayacağınız, Ancak görüşünüzü engellemeyecek Kadar Yüksek olmasını sağlayacak Kadar düşük derecede tutmaktır. Avizenin Alt kısmının tablonun üstüez 30-36 Inç olması için Avize ASMAK iyi Bir kuraldır. Bu yüksekliği kişisel tercihlerinize veya odanızın taleplérine uyacak şekilde ayarlayın. Bazen, Bildiğiniz Bir görünüme girmek Yerine beklenmedik Bir Şey Elde etmek iyidir.

Beğendiğiniz Bir Şey olduğundan Emin Olun. Avize Seçme konusunda öncelikli olarak doğru çapın belirlenmesi gerekir. Ayak olarak odanın uzunluğunu ve genişliğini ölçün ve Bu Iki sayı Bir Araya getirin. Örneğin, odanız 8 fit genişliğinde 12 fit uzunluğa sahipse, toplam 20 fittir. Bu rakamı Inç olarak değiştirin ve Avize çapınıza Uygun Bir Numara alırsınız. Bu Durumda, 20 Inç çapında Bir Avize, 8 fitli ve 12 fitlik Odalarda iyi çalışıyordu. Yemek Odası için, Avize çapı 12 Inç masanın genişliğinden daha AZ olmalıdır. Uzunluk Ölçü Tavan uzunluğu arttıkça, avizenin uzunluğu da artabilir. Avizenin avizesi avizenin altından ölçülen Yere yaklaşık 7 fit asılmalıdır. Avize için, 8 ayak tavanlı Bir yemek Odası.

Avizenizin Nereye asacağınıza Karar Verin Konum, seçtiğiniz ev aydınlatmasının stilini etkiler. Çoğu Kişi yemek Sayfasi veya fuaye konusunda avizeler düşündüğümüz Halde, Avize asabileceğiniz Başka birçok YER vardır. Ana YataK odasında yatağınızın üzerine dimmerli Bir anahtarla asın ve Romantik Bir son için mum ışığı seviyesine çevirin. Tuvaletinize Bir pençe ayak küveti üzerine mini Bir Avize yerleştirin. Şık Bir görünüm için standart askıdaki ışıkların Yerine Büyük Bir Mutfakta mini avizeler yerleştirmeyi düşünün. Örneğin, Küçük Bir kızın odasındaki Bir Avize, oradan sarkan Renkli kristallere Sahip olabilir. Rustik Bir yemek salonundaki Avize, dallar veya sahte boynuzlar Ile yapılabilir.

Change this in Theme Options
Change this in Theme Options